Test na urlopowicza – rozwiązanie!

przez Ola @ Kwiecień 28, 2015

Od piątku jestem nad polskim morzem i mimo napiętego  planu zajęć czuję się tutaj jak na prawdziwym urlopie…

P1260479

P1260422

Kilkudniowy odpoczynek sprawił,  że zapomniałam o codzienności, ale…  nie zapomniałam o odpowiedziach do testu, który zamieściłam ostatnio i już teraz możecie sprawdzić jakimi jesteście urlopowiczami i co w związku z tym powinno się znaleźć w Waszej wakacyjnej walizce… Oto one:

Jeśli masz najwięcej odpowiedzi A… to
jesteś prawdziwym podróżnikiem, któremu tropikalne lasy i wakacje na odległych i bezludnych lądach nie straszne. Uwielbiasz próbować nowych rzeczy, dlatego w turystycznym plecaku muszą się znaleźć maści na ukąszenia, plastry z opatrunkiem i.. polisa ubezpieczeniowa;))

Jeśli masz najwięcej odpowiedzi B… to
podczas wakacji, najwięcej czasu spędzasz na klubowym parkiecie, tańcząc do samego rana, bo przecież spanie to ostatnia rzecz, o której wtedy myślisz. W walizce niezbędny będzie silnie nawilżający krem, witamina B i C dla podniesienia poziomu energii po nieprzespanej nocy oraz… korektor pod oczy;)

Jeśli masz najwięcej odpowiedzi C to…
jesteś osobą doskonale zorganizowaną, a wakacyjny wyjazd w twoim wykonaniu to prawdziwie żołnierska operacja. Podczas urlopu, biegasz po mieście w wygodnych butach i realizujesz turystyczne punkty na mapie od A do Z. W podróżnej torbie powinien się więc znaleźć krem do stóp, chusteczki nawilżające i… zapasowe karty pamięci do aparatu;)

Jeśli masz najwięcej odpowiedzi D to…
synonimem wakacji jest dla Ciebie błogie lenistwo na plaży, a za stratę czasu właśnie uważasz bieganie po mieście z przewodnikiem w ręku. W takich okolicznościach nie możesz zapomnieć o okularach i filtrach przeciwsłonecznych, a także wodzie mineralnej i dobrej lekturze, w końcu zapowiada się długi dzień…

Pozdrawiam serdecznie… z Trójmiasta, a po powrocie na Wyspy przygotuje dla Was relację z mojego pobytu na Wybrzeżu;)

Dodaj komentarz

Nie będzie publikowany

Jeżeli posiadasz