Miesiąc w obiektywie – SIERPIEŃ’ 17

przez Ola @ Wrzesień 5, 2017

Pierwszy weekend września już za nami, więc czas posumować miniony miesiąc, tylko co tu o nim powiedzieć? Na pewno nie to, że był prawdziwie wakacyjny:) W SIERPNIU, z uwagi na ilość opadów, częściej częściej zaglądałam do ulubionych kafejek…

The Black Penny, London

Coffee Tree, Covent Garden, London

W niektórych można było cieszyć oko nie tylko przytulnym wnętrzem i smakiem dobrej kawy, ale również kontemplować sztukę, z możliwością zakupu wybranego „malowidła”.

ChrisKitch, Muswell Hill, London

Od dziecka uwielbiam obserwować deszczowe ulice… jak nie muszę nigdzie wychodzić:) Cudownie jest móc tak sobie siedzieć pod kocem z kubkiem ulubionej herbaty i czytać książkę, gdy woda z nieba leje się strumieniami. Nie uwierzycie, ale już cieszę się na myśl o nadchodzącej jesieni, jej długich wieczorach pod kocem i… domu wypełnionym pachnącymi świeczkami:)

s5

Tymczasem jeszcze mamy lato i w wolnych chwilach korzystam z darów natury, wymyślając pożywne desery –  tu nasiona chia w połączeniu z truskawkami, warstwą jogurtu naturalnego, granoli i owoców.

s7

W długi weekend sierpnia pojechaliśmy do Bath, które już dawno było na naszej liście miejsc do zobaczenia. Ze względu na swoje położenie oraz wody geotermalne, od XVII wieku, Bath pełni rolę uzdrowiska, do którego zjeżdżała śmietanka towarzyska Anglii, a teraz mnóstwo turystów z całego świata. Ale zapewniam, że znajdziecie tam dużo więcej niż tylko lecznicze źródła…

s1

chociażby pub z wyjątkową zupą dnia:))

s9

Na szczęście prawdziwy urlop wciąż przed nami,

ale do tego czasu trzeba jeszcze trochę popracować:))

19

i na razie delektować się tylko londyńskimi zachodami słońca… kolekcjonujac wakacyjne zdjęcia znajomych;)

s3

Dobrego wieczoru i dobrego miesiąca…

Dodaj komentarz

Nie będzie publikowany

Jeżeli posiadasz