Miesiąc w obiektywie – Listopad’ 19

przez Ola @ Grudzień 23, 2019

LISTOPAD zaczął się dla mnie wyjazdem (służbowym) na egzaminy do Cambridge, ale na szczęście to nie ja je zdawałam.

C. Cambridge

Koniec miesiąca zamknął się pięknie turystyczną klamrą, a krajobrazy z naszego jesiennego pobytu w Tatrach mogliście zobaczyć w ostatnim wpisie.

VI. Tatry

IV. Tatry

III. Tatry

I. Tatry

II. Tatry

VII. Tatry

W drodze powrotnej zajrzeliśmy jeszcze do Krakowa, gdzie udało nam się posnuć po Kazimierzu, zjeść precla na Rynku i pokazać Czechom trochę tego starego grodu.

Kraków 12

Kraków 11

Kraków 13

Kraków 14

Kraków 10

Po powrocie na Wyspy, bożonarodzeniową atmosferę czuć było już wszędzie, choć na szczęście zimowych szlagierów G. Michaela, czy M. Carrey jest zdecydowanie mniej w tym roku niż w latach ubiegłych, że… aż zatęskniłam:)

Covent Garden

Długie wieczory umilałam sobie książką „Żmijowisko” – Wojciecha Chmielarza, by chwilę później zestawić ją z serialem, który w tym samym czasie pojawił się w polskiej telewizji. Jak zwykle warto było zachować taką kolejność, ale ci, którzy obejrzą tylko serial, na pewno też nie będą zawiedzeni. W pełnym metrażu mojego domowego kina obejrzałam dwa filmy z Ramim Malekiem – „Bohemian Rapsody” oraz „Papillon-motylek” i oba serdecznie polecam. Pogoda w Londynie sugerowała bardziej nadejście Świąt Wielkanocnych niż Gwiazdki, dlatego w miarę możliwości czasowych, czerpaliśmy z tych słonecznych chwil jak najczęściej, ale pierwsze przymrozki pojawiły się jeszcze przed 20 listopada.

A. Londek

Canary Wharf, London

B. Londek

Teraz jestem już w Trójmieście, gdzie spędzamy swoje pierwsze Święta Bożego Narodzenia… dlatego kończę na dziś i wracam na swoje stanowiska pracy domowej, śląc Wam moc najcieplejszych życzeń na Nowy 2020 Rok, ale przede wszystkim zdrowych i bardzo rodzinnych Świąt, bo to już tuż, tuż…

Dodaj komentarz

Nie będzie publikowany

Jeżeli posiadasz