Słowo na… Wielkanoc, inną niż zwykle

przez Ola @ Kwiecień 12, 2020

Wielkanoc 2020

” Ego mówi: Gdy wszystko się ułoży, wówczas poczuję spokój.
Duch mówi: Znajdź swój spokój i wszystko się ułoży…” 

Z powodu zakazów i nakazów, związanych z pandemią zasiadamy dzis do świątecznych stołów w bardzo pomniejszonym składzie i do tego pełni niepokoju o najbliższą przyszłość… To nie jest Wielkanoc na jaką czekaliśmy i jakiej w ogóle mogliśmy się spodziewać, ale bez względu na okoliczności, musimy sprawić, by było nam lepiej, by nie tracić nadziei i czuć to wiosenne ciepło również w sercu.

Z drugiej strony, ten szalejący na świecie wirus zatrzymał nas nagle w tym wariackim biegu, zamknął w domach i pokazał nam wszystkim, co tak naprawdę liczy się w życiu najbardziej. Nie wiemy kiedy ten zły czas się skończy i jak silni będziemy, by walczyć z mnogością konsekwencji po epidemii, ale musimy być dzielni i wierzyć, że to lepsze „jutro” nadejdzie i znów będzie jak kiedyś. Znów będziemy mogli spotkać się osobiście z tymi, których dawno nie widzieliśmy, pójdziemy na długi spacer do parku, wypijemy sobie kawę w ulubionej kafejce i będziemy cieszyć się codziennością już bez ograniczeń.

A dziś… mimo wszystko, życzę Wam uśmiechu na twarzy, wewnętrznego spokoju i bardzo smacznej Wielkanocy, a także mnóstwo zdrowia, wzajemnej cierpliwości i dużo miłości… 

Dodaj komentarz

Nie będzie publikowany

Jeżeli posiadasz