Oko i usta

przez Ola @ Wrzesień 11, 2012

Wzięłam udział w szkoleniu, podczas którego słuchałam o nowych trendach w makijażu na nadchodzący sezon. Na tym spotkaniu powinno być 12 osób, ale dojechały tylko 4. co w efekcie tylko ułatwiło nam szybką integrację i sprawniejszy przebieg treningu.

Już wiem, że tej jesieni będą dominowały skrajności, czyli… usta gejszy i wyraźnie pomalowane oko, tzw. smoky eye, w różnych odcieniach. Prowadząca szkolenie kobieta zademonstrowała na mnie czerwono-krwiste usta i… jak zobaczyłam swoje lico w lusterku… to się nie poznałam! Oczywiście wykonała to bardzo profesjonalnie, ale nie mogę jednoznacznie stwierdzić, czy mi się podobało, czy nie… Poza nieudolnymi próbami kopiowania makijażu w dzieciństwie za pomocą malowideł mojej mamy, był to naprawdę pierwszy raz, kiedy miałam na ustach taki kolor.  Z moim odcieniem skóry, efekt został osiągnięty… Wypisz, wymaluj – gejsza!


Oczywiście na ogólnej teorii się nie skończyło i w wiadomym celu podzielono nas na pary… Przez resztę dnia malowałyśmy się wzajemnie, praktykując na sobie poznane trendy. 

W przyszłym miesiącu, jak co roku o tej porze, odbędzie się konferencja poświęcona zapachom, więc znów będzie okazja do wspólnego spotkania. Zapoznamy się z kolejnymi nowościami, by i w tej dziedzinie być na bieżąco… przed Świętami. W końcu Boże Narodzenie dla sklepów, zaczyna się tutaj już w październiku…

Dodaj komentarz

Nie będzie publikowany

Jeżeli posiadasz