Nie tak miało być…

przez Ola @ Maj 24, 2013

Patrząc przez okno, trudno uwierzyć, że za kilka dni będzie czerwiec…

Od mojego powrotu z Polski, wciąż jest ponuro i na tyle zimno, że niektórzy ludzie,  nie patrząc na kalendarz,  noszą puchowe kurtki. Sama o niej marzyłam, jeżdżąc ostatnio do pracy na godz. 6.30! Mimo maja, zatęskniłam też do rękawiczek… i na pewno bym je założyła gdyby nie były już schowane głęboko, w tzw. zimowej walizce:(  Słońce, słońca, gdzie jesteś?

Na Wyspach, rozpoczynamy właśnie przedłużony weekend, z wolnym poniedziałkiem   i jak na razie wciąż jest zimno. Nie chcę sprawdzać prognoz, bo i tak zawsze jest inaczej. Mam tylko nadzieje, że ta jesienna aura nie zatrzyma mnie w domu do wtorku, a najlepiej jakby w ogóle uległa zmianie… na lepszą, oczywiście. Faktem jest, że w domu nigdy się nie nudzę, szczególnie, że mam teraz co czytać, ale nie tak miało być… Jak przez te najbliższe tygodnie nic się nie zmieni, to zapoznam się z treścią moich nowych książek szybciej niż planowałam, a przecież ten spory zapas miał mi wystarczyć do zimy…

Wiem z dobrego źródła, że w Polsce też słońce przestało grzać, ale bądźcie dobrej myśli, w końcu do nas zajrzy – do Was i tak pewnie szybciej i jeszcze zostanie na dłużej. Wkrótce się przekonamy:)

Mimo wszystko, miłego relaksu, bo… właśnie „relaksu, relaksu, relaksu to czas”:)

Dodaj komentarz

Nie będzie publikowany

Jeżeli posiadasz