Miesiąc w obiektywie – MARZEC’ 17

przez Ola @ Kwiecień 6, 2017

Połowę minionego miesiąca spędziłam na Kujawach, choć pakując się do wyjazdu wcale nie przypuszczałam, że przedłużę swoją wizytę aż do dwóch tygodni,

Włocławek

ale… praca mogła poczekać, ponieważ zdrowie jest najważniejsze. W tym czasie zamieściłam 1000 wpis na blogu i spędziłam cudowny czas w swoim rodzinnym domu, rozmawiając do późna z bliskimi, oglądając stare i nowe filmy…

room

Maria Skłodowska Curie

oraz grając w planszówkę - „Pan tu nie stał. Przy okazji tej gry powspominaliśmy PRL z jego wyrobami czekoladopodobnymi, fartuszkami szkolnymi, meblościankami i całą listą absurdów:)

Pan tu nie stał - gra planszowa

Udało mi się też odwiedzić miejsca, w których bywałam jako dziecko i… najeść do syta tortu bezowego, którego przepis zamieściłam na blogu, byście też mogli go sobie zrobić:)

Włocławek

Miałam też dużo czasu na korzystanie z mojej ulubionej aplikacji do nauki języków obcych – Duolingo, rekomendując ją z powodzeniem kolejnym osobom:) Wam też serdecznie polecam, jeśli się jeszcze do tej pory nie spotkaliście.

Duolingo - nauka języków obcych

W marcu odwiedziłam Warszawę, którą w tym samym czasie, 13 lat temu opuszczaliśmy dla Londynu.

mm1

Szok, że to tak szybko minęło. Tęsknię bardzo!

s6

Jak już w końcu dotarłam na Wyspy, to w Londynie wiosna powitała mnie dywanami żonkili,

mm3

a w domu Małżon ulubionymi tulipanami oraz… paczką od Vichy z najnowszym produktem do przetestowania… W przyszłym tygodniu będę mogła coś więcej Wam o nim powiedzieć.

1m

Po powrocie czekało też na mnie zaległe urodzinowe spotkanie, na które wybraliśmy się do pubu niedaleko Covent Garden – Craft Beer Co, który serwuje aż 45 lanych piw niszowych.

beer2

Pod koniec miesiąca słońce grzało już naprawdę mocno, dlatego w ostatni weekend marca z przyjemnością dotlenialiśmy się w pobliskim Alexandra Park, licząc na więcej takich dni w kolejnych tygodniach.

Wiosna w Londynie

p3

p1

p2

Pozdrawiam więc w pełni wiosennie i życzę Wam kwietnego kwietnia!!!

Dodaj komentarz

Nie będzie publikowany

Jeżeli posiadasz