Miesiąc w obiektywie – MAJ’17

przez Ola @ Czerwiec 2, 2017

O ile MAJ zawsze kojarzył mi się z bujną zielenią, kwitnącymi kasztanami i bzem, tak od tego roku również… ze śniegiem, który zaskoczył Polskę centralną i północną.
Oczywiście żal mi przyrody, ale tak poza tym było pięknie:)

Trójmiasto pod majowym śniegiem

58m

W Londynie standardowo, czyli pogodowa przeplatanka – od skrajnego upału

55m

52m

54m

po ścianę deszczu. Mimo dwóch długich weekendów w miesiącu, skutecznie krzyżowała plany w dniach wolnych od pracy, nie po raz pierwszy… niestety.

56m

W tym samym czasie, w mieście pojawił się nowy, lżejszy i dwukolorowy… funt – dla porównania zestawiłam go na zdjęciu ze starszą wersją.

51m

Mnie maj minął głównie na podejmowaniu wiążących decyzji i symbolicznym pożegnaniu z blogiem. Symbolicznym, bo pod wpływem mnóstwa ciepłych słów jakie od Was dostałam, postanowiłam nie zamykać jeszcze swojej blogowej działalności na zawsze i pojawiać się tu od czasu do czasu, tak jak dziś:)

Ostatecznie za to, po prawie ośmiu latach pracy, pożegnałam się z moim dotychczasowym pracodawcą i tym samym, moje godziny pracy mijają mi teraz przy biurku w podobnym miejscu do tego, gdzie pracowałam jeszcze przed wyjazdem do Londynu. Wracam do domu po 17 i mam cały wieczór dla siebie:)

53m

W maju miałam okazję poświętować też swoje imieniny…

57m

i usiąść do tworzenia „Subiektywnego przewodnika po Trójmieście”:) ale obawiam się, że mimo szczerych chęci nie zdążę go przygotować przed przyjazdem pierwszych gości…

60m

Na szczęście już za tydzień się tam wybieramy, więc będzie okazja, by pokazać miasto osobiście, a w posumowaniu kolejnego miesiąca załączyć Wam więcej krajowych ujęć:)

61m

Dodaj komentarz

Nie będzie publikowany

Jeżeli posiadasz