Cud natury, czyli… kremy do twarzy Natura Siberica

przez Ola @ Wrzesień 11, 2021

Powoli nastrajam się na nadchodzącą jesień, robiąc miejsce w szafie cieplejszym swetrom. Myślę, że na kosmetycznej półce lżejsze zapachy, które towarzyszyły mi przez całe lato zostaną tam już tylko do końca miesiąca, ustępując miejsca bardziej intensywnym nutom. Podobnie jak perfumy, sezonowo zawsze zmieniam również kremy do twarzy i już wkrótce znów zacznę stosować, kupione niedawno produkty serbskiej firmy: NATURA SIBERICA, o której kiedyś pisałam i którą z pewnością sami dobrze znacie. Trudno mi w tej chwili policzyć ilość ich kosmetyków pielęgnacyjnych, które miałam przyjemność używać, ale z pełnym przekonaniem sięgnęłam po kolejne trzy, ponieważ mają dobry skład, potwierdzony Bio oraz Eco certyfikatem i bardzo dobrze działają moją skórę.

Natura Siberica

Głównym składnikiem roślinnym kremu na noc, będącego jednocześnie głęboko nawilżającą maską, której nie trzeba spłukiwać – „Sos Soothing Night Face Mask” jest różeniec górski,. Jego cenne właściwości, w zestawie kilku innych, starannie dobranych składników, skutecznie regenerują skórę podczas snu.

Krem na dzień – Contour Lifting Day Face Cream”, w którym rośliną przewodnią jest chrobotek, wzmacnia i wygładza skórę, przy okazji dodając jej blasku, a ujmując lat.

I ostatni z listy to krem pod oczy – „Anti-puffiness Eye Gel” z pięciornikiem w składzie, dzięki któremu skóra pod oczami będzie rozświetlona i nawilżona, a co za tym idzie wypoczęta i… mniej opuchnięta.

Pomimo tych cudownych rozwiązań kosmetycznych nie zapominajcie o urozmaiconej diecie i odpowiedniej ilości snu.

Polecam i serdecznie pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Nie będzie publikowany

Jeżeli posiadasz